2016.03.31

Kategori » Rüyalar

Rüyada balık görmek

Rüyada Balık Görmek genel anlamda hayırlara yorulur. En fazla da kısmetlerin habercisi olarak bilinen bu rüya ayrıca mülk anlamındadır. Balık görülen rüyalar rüya tabircileri tarafından hayırlı rüyalara olarak kabul edilmiştir.

Rüyada balık sürüsü görmek iş hayatında çok olumlu şeyler olacağına işarettir. Eğer herhangi bir işte çalışıyorsanız mevkiinizin artacağını ve iş sahibiyseniz de işinizin genişleyeceğine işaret edilir. Bu sürüdeki balıklar ne kadar fazla ise kısmetiniz de o kadar fazla olmaktadır.

Rüyada Denizde Balık Görmek

Rüyada Balık Görmek ile beraber balıkların suda yüzdüğünü gördüğünüzde size doğru gelen kısmetlerin habercisi olduğunu anlayabilirsiniz. Balıkların açığa çıkmasında arzu ve isteklerin bir anda gerçekleşeceğine delalet etmektedir. İşlerinizin ise çok daha kolay bir şekilde devam etmesine de işaret edilir. Genel olarak balıkların su yüzüne çıkması gizli sır ya da mirasın ortaya çıkmasıyla aynı kabul edilir. Farklı çeşitlerde balıklar görülmesi ise mutluluk habercisidir. Ayrıca canınızın sıkılabileceğini de düşünebilirsiniz.

Rüyada Canlı Balık Görmek ve Avlamak

Rüyada Balık Görmek konusunda rüyada canlı balık görmek de bulunur ve aşk yaşamında şansa işarettir. Yani aşk yaşamının iyi huylu ve namuslu bir kişiyle süreceği demektir. Rüyada balık avlamak ise çok güzel haberlerin alınacağına işarettir ve bu haberler beklenmedik bir şekilde alınabilir. Avladığınız balıklar küçük ise elinize geçecek olan paranın kısa sürede kaybolacağı işaret edilir. Balıklar bulanık bir suda ise bir takım günahlar işleyebileceğinize yorumlanır.

Rüyada ufak balık avlamak sıkıntıların giderileceğini ve büyük balık avlamak ise ailenizin zengin olacağına işarettir. Karada balık avlamak yakım zamanda güzel haberlerin gelebileceğine işarettir. Balık tutmak da aynı şekilde ifade edilebilir. Rüyada Balık Görmek hayırlara vesile olurken rüyada balık tutmak ise bir arayış içinde olduğunuzu ifade edebilmektedir. Suyolunda tutulan balıklar hile yoluyla elindeki malları kaybedebilir şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer ırmak ya da denizden tutuluyorsa elinize geçebilecek olan ganimetler anlamındadır.

Rüyada Balık Yemek

Rüyada canlı balık yemek taşınmaz malların habercisidir. Bu bir ev ya da araba olabilir. Bir diğer tabir ise çocuk sahibi olmaktır. Tuzlu balık yemek bir malın sahibi olacağınıza işarettir. Ya da bir iş seyahatine çıkabilirsiniz.  Kızarmış balık yemek ise misafirlik işaretidir. Genç bir kişiyseniz eğitim amacıyla farklı bir yere seyahat edebilirsiniz. Rüyada Balık Görmek ile bayat balık yemek arasında da fark vardır. Bu tabirde ise evlenilecek kişinin kötü huylu olacağı rivayet edilmektedir. Pis balık yemek ise başka insanlara atacağınız iftiraları simgeler.

Rüyada Büyük ve Küçük Balık Görmek

Rüyada ufak balık göründüğünde kedere işaret etmektedir. Ayrıca hoşunuza gitmeyecek bazı durumlarla karşılaşabileceğiniz tabir edilir. Büyük balık ise kazanılacak malların habercisidir. Ayrıca emeklerinin karşısında bir ödül alınabileceği işaret edilir.

Balıklar çeşitlerine göre de tabir edilmiştir. Sazan balığı görmek, gören kişinin evleneceğine yorumlanır. Yunus balığı ise hayırlı işlere işaret eder. Ayrıca endişe ve kaygıların yersiz olduğuna delalet etmektedir. İçinde bulunulan durumun düzeleceğine ve güçlü bir kişiliğe yeniden kavuşacağınız şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada Balık Görmek ile ilgili bilgiler bu şekildedir. Ayrıca merak edilen rüyada balık satmak tabiri ise rüya sahibinin ailesi ve çocukları adına hayırlı durumların yaşanacağının habercisi olmaktadır. Güzel haberler bu rüyayı gören kişiyle karşılaşır. Eğer insana benzeyen bir balık gördüyseniz de yakın çevrenizde sürekli hayırlı kişilerin yer alacağına işaret edilir. Yeni dostluklar kurabilir ve ciddi anlamda hayat yolunda çok önemli yardımlar alabilirsiniz.

Henüz yorum bulunmamaktadır

Soru Sorun

Rüyada araba görmek

Rüyada araba görmek bir takım maddi kaygıların olacağına işaret ede ...

Rüyada akrep görmek

Rüyada Akrep Görmek hiç umulmadık bir şekilde acı ile karşıl ...

Rüyada tavuk görmek

Rüyada Tavuk Görmek gören kişinin mutlu ve güzel bir ...

Rüyada Yumurta Görmek

Genel olarak hayırlı işlerin olacağı anlamına gelir. Tabircilere göre R& ...

Rüyada su görmek

Rüyada Su Görmek ile ilgili tabir başlangıç ve sonları temsi ...

Rüyada balık görmek

Rüyada Balık Görmek genel anlamda hayırlara yorulur. En fazla da kı ...

Rüyada para görmek

Rüyada Para Görmek pek de hayırlı bir rüya olarak tabir edilme ...

Rüyada altın görmek

Rüyada Altın Görmek farklı şekillerde yorumlanabilmektedir. Manevi, ...

Rüyada uçak görmek

Önünüze çıkmış ya da çıkacak olan tüm engel ...

Rüyada tavşan görmek

İyi zaferlere ve iş hayatındaki yüksek adımlara işaret eden Rüyada ...

Rüyada ölü görmek

Rüyada Ölü Görmek sevilen bir insanın geleceğine işaretti ...

Rüyada bebek görmek

Rüyada Bebek Görmek neşe ve mutluluğun habercisidir. Bazen bir bebe ...

Rüyada silah görmek

Rüyada Silah Görmek hayırlı şeylere yorulmaktadır. En çok da ...

Rüyada ayakkabı görmek

Hayatta atılacak adımların ve alınacak kararların Rüyada online ayakkabı ...

www.arkadasarabulx.org www.evlibayanlarsitesi.com www.evliciftsiteleri.org www.swingersitelerim.net www.erkekpartnersiteleri.org www.dulbayansitesi.net www.sahibeescortbayan.net