2016.04.09

Kategori » Rüyalar

Rüyada silah görmek

Rüyada Silah Görmek hayırlı şeylere yorulmaktadır. En çok da zafer, başarı ve yükseliş gibi terimlerle ilgilidir. Ayrıca bu rüyayı gören kişinin arzu ve istekleri gerçekleşebilir. Bunun yanında endişe ve kuruntulardan da kurtulabilmektedir. Eğer kişi rüyasında silahla donandığını gördüyse o kişinin başarılarının ve zaferlerinin artacağı bilinmelidir. Ayrıca Rüyada Silah Görmek kısmetinin açılmasına da işaret eder. Zenginlik ve bolluk alametidir.

Rüyada Silah Kullanmak

Rüyada silah kullandığını gören kimse güzel bir durum yaşamayacağını anlayabilir. Bu bir takım şeylerle suçlanmak olarak da anlatılabilir. Olumsuz bir şekilde yorumlanır. Rüyada Silah Görmek tehlikelerden uzakta anlamındadır ama silah kullanmak aynı şeyi ifade etmez. Bu anlamda silah kuşanmak da önemlidir. Şifa bulmak anlamına gelen bu rüyada aynı zamanda temkinli olunması da gerekebilir.

Rüyada Silah Almak ve Taşımak

Rüyada silah almak iş hayatındaki büyük başarılara işarettir ve yaşanılan sorunların kısa sürede aşılacağına delalet etmektedir. Ayrıca yeni ve güzel bir hayata sahip olunacağına ve düzenli bir işe girileceği şeklinde yorumlanır. Eşler arasında ise büyük bir bağın işareti olarak bilinir. Yaşanılan hanede huzurun eksik olmayacağına ve eğitim hayatında çok güzel gelişmelere işarettir. Rüyada silah taşımak ise tehlike ve belalardan uzakta olmaya işaret eder. Rüya sahibi sağlık sorunu yaşıyorsa eğer bu sorunlardan uzaklaşır. Kıtlık içindeyse de bolluğa doğru kavuşmaktadır.

Rüyada Silah Almak

Beklenmedik bir işten yüklü miktarda para gelecek ve sıkıntıların giderilmesinde kullanılacak şeklinde ifade edilir. İş ile ilgili bir sorunun da ortaya çıkabileceği söylenir. Zor zamanların yaşanması ve büyük bir maddi kayba sebep olacağı da tabir edilmektedir. Yaşanan tatsız durumların ise bir süre sonra düzelebileceğine ve huzurlu bir hayat yaşanacağına işarettir.

Rüyada Silah Sesi Duymak

İş dünyasında çok büyük bir şöhrete işaret eder ve yeni bir iş başvurusunun da yapılabileceğine delalet eder. Ayrıca kişinin çok rahat bir hayata kavuşacağı ve cesaret isteyen bir işe girişeceği de rivayet edilir. Rüyada Silah Görmek ile eş değer olan bu rüyada gerekli adımların atılmasıyla beraber çok sakin ve mutlu günler sizi bekliyor olabilir.

Çocuğun Elinde Silah Görmek

Yapmaması gereken bir şeyi yapacağı ve söylememesi gereken bir şeyi söylemesine delalet eden bu rüya ayrıca rahat kaçırabilecek bir dedikoduya işarettir. Üzüntüyle karşılaşılabilir ve üzüntü duyulacak durumun bir süre devam edeceği tabir edilmektedir. Bu sorunlar yüzünden de kurulan hayatta nazara denk gelebilirsiniz.

Rüyada Silah Patlaması

Rüyada silah patlaması görmek bir tatsızlığın yeniden başlamasına işaret olabilir ve bazı uyarılarla karşılaşmaya işarettir. Bununla beraber kurulan hayallerin gerçeğe dönüşebileceğine de delalet eder. Ayrıca bol kazançlı bir mevkie de işarettir. Gereksiz bir kıskançlığın başlaması ve sevilen kişi ile ters düşüleceğine de işaret edilir.

Rüyada Silah Hediye Etmek

Çok iyi bir işin başına gelinebileceğine işaret eden bu rüya ayrıca kişinin eğitim ve bilgisinin çok yüksek bir zenginliğe ulaşacağına işaret edilir. Silah genel olarak güvende olmayı ifade eder ve rüyayı gören kişinin de kendisini psikolojik olarak iyi hissetmemesine neden olabilir fakat daha çok hayra yorulan bir rüya olduğu için son derece güzel bir şekilde tabir edilmektedir. Güller içinde bir hayata ve sağlık sorunlarından uzak bir yaşama kavuşulabilen bu rüyanın en geniş tabirlerini sizlerle paylaştık. Hayatınızda yaşanacak çok güzel duyguların bu rüya ile yorumlanabileceğini bir kez daha sizlerle paylaşıyoruz. Zenginlik ve huzur alameti olarak da bilinmektedir.

Henüz yorum bulunmamaktadır

Soru Sorun

Rüyada araba görmek

Rüyada araba görmek bir takım maddi kaygıların olacağına işaret ede ...

Rüyada akrep görmek

Rüyada Akrep Görmek hiç umulmadık bir şekilde acı ile karşıl ...

Rüyada tavuk görmek

Rüyada Tavuk Görmek gören kişinin mutlu ve güzel bir ...

Rüyada Yumurta Görmek

Genel olarak hayırlı işlerin olacağı anlamına gelir. Tabircilere göre R& ...

Rüyada su görmek

Rüyada Su Görmek ile ilgili tabir başlangıç ve sonları temsi ...

Rüyada balık görmek

Rüyada Balık Görmek genel anlamda hayırlara yorulur. En fazla da kı ...

Rüyada para görmek

Rüyada Para Görmek pek de hayırlı bir rüya olarak tabir edilme ...

Rüyada altın görmek

Rüyada Altın Görmek farklı şekillerde yorumlanabilmektedir. Manevi, ...

Rüyada uçak görmek

Önünüze çıkmış ya da çıkacak olan tüm engel ...

Rüyada tavşan görmek

İyi zaferlere ve iş hayatındaki yüksek adımlara işaret eden Rüyada ...

Rüyada ölü görmek

Rüyada Ölü Görmek sevilen bir insanın geleceğine işaretti ...

Rüyada bebek görmek

Rüyada Bebek Görmek neşe ve mutluluğun habercisidir. Bazen bir bebe ...

Rüyada silah görmek

Rüyada Silah Görmek hayırlı şeylere yorulmaktadır. En çok da ...

Rüyada ayakkabı görmek

Hayatta atılacak adımların ve alınacak kararların Rüyada online ayakkabı ...

www.arkadasarabulx.org www.evlibayanlarsitesi.com www.evliciftsiteleri.org www.swingersitelerim.net www.erkekpartnersiteleri.org www.dulbayansitesi.net www.sahibeescortbayan.net