2016.03.21

Kategori » Rüyalar

Rüyada tavuk görmek

Rüyada Tavuk Görmek gören kişinin mutlu ve güzel bir hayat yaşamasına işarettir. Ayrıca mantıksız olarak hareket eden bir kadına da işaret olduğu söylenebilir. Ya da bir yardımcı olarak da karşınıza çıkabilir. Hayat oldu ve yaşama sevinci olan bir kadının karşınıza çıkabileceği de söylenebilir.

Gördüğünüz rüyada tavuk dua ediyorsa hastalıklara ve ölümlere karşı güzel şeyler olabileceğine işarettir. Rüyada Tavuk Görmek ayrıca rüya sahibinin kafasına takabileceği bazı şeylerin olacağına fakat bu durumların kısa sürede son bulacağına işaret edilmektedir. Tavuk görmek aslında sağlık problemlerinin ortaya çıkabileceğini gösterse de en sonunda bu hastalıklara deva bulunabileceği anlamını taşır.

Rüyada Tavuk Kesmek ve Yemek

Rüyada tavuk kestiğini gören bir kişi ‘nikâh’ durumuna işarettir ve bir izdivaç durumu ortaya çıkabilir. Rüyada tavuk yemek ise egoistliğe işarettir.

Rüyada Siyah ve Beyaz Tavuk Görmek

Rüyada siyah tavuk görmek evlenmemiş olan bir bayana delalettir. Siyah tavuk ise ahlaklı ve çok güzel sözlü ve aynı zamanda güzel huylu bir bayana işaret edilir. Hayırlı olan bir kısmete delalet eder.

Rüyada Tavuk Pişirmek

Rüyada Tavuk Görmek ile ilgili olarak tavuk pişirdiğini gören kimse yeni bir işe gireceğine ve büyük bir atılım yapacağına işarettir. Aynı zamanda yaşadığı hataları telafi edeceğine ve ilerlediği yolda büyük başarılar kazanılacağına delalettir. Sevdiği bir kimse ile iş yapacağı ve nikâh masasına oturacağı da rivayet edilir.

Rüyada pişirdiği tavuğu yemek ise güzel bir haber alacağına ve çalışma hayatının çok güzel geçeceğini gösterir. Tüm sıkıntı ve zorluklardan sıyrılacağına ve işlerin tamamının yoluna gireceği anlaşılabilir. Ya da yaşanılan bir haksızlığın telafi edilmesi anlamını da taşır.

Rüyada Tavuğun Saldırması

Rüyada bir tavuğun saldırdığını gören kimse yaşanacak olan kötü olaylara işarettir. Kurulmuş bir ortaklığın bozulabileceği ve maddi olarak büyük zorluklar yaşanabileceği anlamındadır. Aile içinde ise eşlerin sürekli olarak tartışabileceği ve kötü sözlerden dolayı kardeşler arasında kavga çıkabileceği düşünülür. Bir tavuğun saldırması aynı zamanda yaralanmak anlamına da gelir. Kişinin birçok fırsatı kaçıracağı ve birçok aksilik yaşayacağı da bildirilir.

Rüyada Tavuk Yumurtası Görmek

Rüyada Tavuk Görmek konusunda yumurtasını görmek de yeni bir hayatın başlangıcı anlamındadır. Atılan adımlardan sonra başarılar kazanılacağı ve sıkıntılardan sonra mutlulukların yaşanacağına işarettir. Rakiplerin üzüntü çekeceği ve sağlık sorunlarının da ortadan kalkacağı anlamındadır. Bu rüyadan sonra kalıcı ve doğru adımların atılması da gerekiyor. Daha sonra ise yüklü miktarlarda kazançlar elde edilebileceği ve sosyal hayatta gelen mutluluk ile rivayet edilir.

Rüyada Tavuk Kanı Görmek

Kişinin kendisini gerçek anlamda sıkıntılara sokan durumlara karşı bazı adımlar atmasına işarettir. Ayrıca sevdiği bir kişi ile bir iş kuracağına ve bu işe girerken herhangi bir sorun yaşamayacağına rivayet edilir. Beklenmedik sorunlara ve üzüntü duyulmasının ardından verilen emeklerin de boşa çıkacağına işaret olabilir.

Rüyada Tavuk Doğurmak

Bir kişinin bu rüyayı görmesi ile beklenmedik bir olayla karşılaşabileceği bildirilir. Yaşadığı rahatsızlık yüzünden işlerinden uzaklaşacağı ve maddi olarak zarar göreceği de rivayet edilmektedir. Rüyada Tavuk Görmek ile ilgili genel olarak merak edilen durumlar bu şekildedir ve tavuk doğurmak da kötülüğü simgeler. Para cezası ve insanı çıldırtacak bir takım olayların yaşanabileceği de söylenmektedir. Bu yüzden tavuk görmek daha çok iyiliğe, tavuk doğurmak ise farklı üzüntülerin yaşanabileceğine işarettir. Rüyayı gören kişinin tedbirli olması v e üzüntü duymaması için iyi şeyler düşünmesi tavsiye edilir.

Henüz yorum bulunmamaktadır

Soru Sorun

Rüyada araba görmek

Rüyada araba görmek bir takım maddi kaygıların olacağına işaret ede ...

Rüyada akrep görmek

Rüyada Akrep Görmek hiç umulmadık bir şekilde acı ile karşıl ...

Rüyada tavuk görmek

Rüyada Tavuk Görmek gören kişinin mutlu ve güzel bir ...

Rüyada Yumurta Görmek

Genel olarak hayırlı işlerin olacağı anlamına gelir. Tabircilere göre R& ...

Rüyada su görmek

Rüyada Su Görmek ile ilgili tabir başlangıç ve sonları temsi ...

Rüyada balık görmek

Rüyada Balık Görmek genel anlamda hayırlara yorulur. En fazla da kı ...

Rüyada para görmek

Rüyada Para Görmek pek de hayırlı bir rüya olarak tabir edilme ...

Rüyada altın görmek

Rüyada Altın Görmek farklı şekillerde yorumlanabilmektedir. Manevi, ...

Rüyada uçak görmek

Önünüze çıkmış ya da çıkacak olan tüm engel ...

Rüyada tavşan görmek

İyi zaferlere ve iş hayatındaki yüksek adımlara işaret eden Rüyada ...

Rüyada ölü görmek

Rüyada Ölü Görmek sevilen bir insanın geleceğine işaretti ...

Rüyada bebek görmek

Rüyada Bebek Görmek neşe ve mutluluğun habercisidir. Bazen bir bebe ...

Rüyada silah görmek

Rüyada Silah Görmek hayırlı şeylere yorulmaktadır. En çok da ...

Rüyada ayakkabı görmek

Hayatta atılacak adımların ve alınacak kararların Rüyada online ayakkabı ...

www.arkadasarabulx.org www.evlibayanlarsitesi.com www.evliciftsiteleri.org www.swingersitelerim.net www.erkekpartnersiteleri.org www.dulbayansitesi.net www.sahibeescortbayan.net