2016.04.04

Kategori » Rüyalar

Rüyada uçak görmek

Önünüze çıkmış ya da çıkacak olan tüm engelleri aşacağınıza işaret eden Rüyada Uçak Görmek ayrıca yaşantınızda itibar göreceğinize işarettir. Bu rüyadan sonra biraz daha dikkatli davranabilir ve çevrenizdeki güzelliklerine farkına vararak daha özgürce bir hayat yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda belirli bir konuya daha geniş bir çerçeveden bakmanız gerektiği de Rüyada Uçak Görmek rüyasıyla tabir edilmektedir. Uçağı havalanırken gördüyseniz uzun zamandan beri planladığınız projelerin hayata geçme vaktinin yaklaştığını anlayabilirsiniz.

Rüyada Uçak Kullanmak

Rüyada uçak kullanıyorsanız hayatınızın kontrolünün elinize geçeceğine delalet eder. Yani kendi kararlarınızı kendiniz verebilir ve bu yaşantınızda olmasını istediğiniz kişileri yanınıza alabilirsiniz. Rüyada bu uçak düşüyorsa sorunlardan kurtulmak biraz daha zaman alacaktır. Ayrıca hayata dair planların tutmayacağı şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Uçak Kazası Görmek

Rüyada Uçak Görmek ile uçak kazasını görmek aynı şekilde yorumlanamaz. Eğer yeni bir başlangıç yaptıysanız bazı aksiliklerin sizi beklediğine işarettir. Kazada zarar büyük değilse, planınızı kısa sürede tekrar devreye alma şansınız olabilir.

Rüyada Uçağa Binmek

Rüyada uçağa binmek hayatın akışına bırakılması gerektiğini işaret eder. Eğer bu uçak gerçek hayatta gitmesini istediğiniz bir yere gidiyorsa yine aynı şekilde yorumlanmaktadır. Fakat uçağa zorla biniyorsanız ya da bu uçak farklı bir yere gidiyorsa mutsuz olabileceğinize işarettir. Rüyada uçağın kaçırılması ise rahatsız edici düşüncelerinizin olduğuna işarettir.

Rüyada Uçak Bileti Görmek

Rüyada uçak bileti ararken ya da alırken görüyorsanız hayatınızda bir değişiklik yapmak istediğinize işarettir. Bilete bakıyor ama gitmek için kararsız iseniz de hayatınızda nasıl davranacağınızı bilmiyorsunuz demektir. Uçaklar arasında değişiklik yapmak ise yaşam tarzınızın kötü bir etkisini görebilirsiniz anlamına gelir. Ulaşmak istediğiniz sonuca ulaşmak adına farklı yöntemler deneyebilirsiniz.

Rüyada Çok Fazla Uçak Görmek

Rüyada Uçak Görmek aynı zamanda yeni başlangıçtır. Eğer fazla uçak görüyor ve bunlara binmeden oradan ayrılıyorsanız önünüze çıkan fırsatları kaçıracaksınız şeklinde tabir edilir. Bir uçağın vaktini kaçırmak ise iş ya da özel hayatınızda kendinizi çaresiz olarak göreceğinize yorumlanır. Zihinsel anlamda çok geride kalmış olduğunuzu da anlayabilirsiniz.

Rüyada Uçakta Uyumak

Rüyada uçakta uyuduğunuzu görüyorsanız, farkında olmadan yaşanacak değişiklikleri bekleyebilirsiniz. Eğer uçak tam ineceği sırada uyanıyorsanız sürpriz bir gelişme sizi bekliyor demektir. Uçakta yemek yiyorsanız yine hayatınızda yapacağınız değişiklik için gerçekten de kararlı olduğunuza fakat bu değişikliği yaparken üzüntü duyabileceğinize işarettir.

Uçağın Denize Düşmesi

Rüyada gördüğünüz uçağın denize düşmesi bir işe zorla girişmesi anlamını taşır. Rüyayı gören kişinin sevmediği bir işte olunacak şeklinde tabir edilir. Sabırsızlıkla bu işten sıyrılmak için hareket edebilirsiniz. Uçağın patlamasını görmek ise üzüntü ve sıkıntılara delalettir. Rüya sahibinin başarısız olabileceği bir iş ve sonrasındaki güçsüzlük durumu işaret edilmektedir.

Uçağın Arızalanması

Rüyada görülecek uçağın arızalanması talihsiz bir olayın yaşanabileceği ve sıkıntıların baş göstereceği anlamına gelir. Ayrıca yüksek bir makama ulaşmak ve kazanılacak maldan geri kalmak şeklinde yorumlanır.

Uçak Kanadında Uçmak

Rüyada Uçak Görmek ve kanadında uçmak, kişinin özgür biri olduğuna ve hayatına başkalarının müdahale etmesine izin vermeyeceğine işarettir. Ayrıca bu konuda son derece sert olduğuna ve kendi kararlarını alırken kimseye taviz verilmeyeceğine delalet eder. Eğer rüyada uçak kazasına öldüğünüzü görüyorsanız bu durum sıkıntı çekeceğiniz anlamına gelir. Uçak uçuruyorsanız bir projenin başına geleceğinize, uçak kaçırıyorsanız da beklenmedik bir durumdan dolayı suçlanacağınıza işarettir. Rüyada uçak görmek ile ilgili tüm tabirler, rüya tabircileri tarafından bu şekilde yorumlanarak sizlerle paylaşılmıştır.

Henüz yorum bulunmamaktadır

Soru Sorun

Rüyada araba görmek

Rüyada araba görmek bir takım maddi kaygıların olacağına işaret ede ...

Rüyada akrep görmek

Rüyada Akrep Görmek hiç umulmadık bir şekilde acı ile karşıl ...

Rüyada tavuk görmek

Rüyada Tavuk Görmek gören kişinin mutlu ve güzel bir ...

Rüyada Yumurta Görmek

Genel olarak hayırlı işlerin olacağı anlamına gelir. Tabircilere göre R& ...

Rüyada su görmek

Rüyada Su Görmek ile ilgili tabir başlangıç ve sonları temsi ...

Rüyada balık görmek

Rüyada Balık Görmek genel anlamda hayırlara yorulur. En fazla da kı ...

Rüyada para görmek

Rüyada Para Görmek pek de hayırlı bir rüya olarak tabir edilme ...

Rüyada altın görmek

Rüyada Altın Görmek farklı şekillerde yorumlanabilmektedir. Manevi, ...

Rüyada uçak görmek

Önünüze çıkmış ya da çıkacak olan tüm engel ...

Rüyada tavşan görmek

İyi zaferlere ve iş hayatındaki yüksek adımlara işaret eden Rüyada ...

Rüyada ölü görmek

Rüyada Ölü Görmek sevilen bir insanın geleceğine işaretti ...

Rüyada bebek görmek

Rüyada Bebek Görmek neşe ve mutluluğun habercisidir. Bazen bir bebe ...

Rüyada silah görmek

Rüyada Silah Görmek hayırlı şeylere yorulmaktadır. En çok da ...

Rüyada ayakkabı görmek

Hayatta atılacak adımların ve alınacak kararların Rüyada online ayakkabı ...

www.arkadasarabulx.org www.evlibayanlarsitesi.com www.evliciftsiteleri.org www.swingersitelerim.net www.erkekpartnersiteleri.org www.dulbayansitesi.net www.sahibeescortbayan.net