2016.03.29

Kategori » Rüyalar

Rüyada Yumurta Görmek

Genel olarak hayırlı işlerin olacağı anlamına gelir. Tabircilere göre Rüyada Yumurta Görmek, bir üst kademeye adım atmak ve huzurlu işlerle uğraşılacağı anlamına gelir. Ayrıca hayırlı bir kişiyle evlenmek manasındadır. Elbette Rüyada Yumurta Görmek görülme şekillerine göre farklı yorumlanabilmektedir.

Rüyada Yumurta Pişirmek

Rüyada yumurta pişirdiğini gören kimse girilen işlerde başarılı olacağı anlamına gelir. Ayrıca girilen işte büyük kârlar sağlanacağı da beklenebilir. Rüyada yumurta pişiriyorsanız kendi işinizin patronu olduğunu ve çok başarılı bir iş hayatının sizi beklediğini düşünebilirsiniz.

Rüyada yumurta yemek de aynı anlama gelmektedir. Genel olarak iş hayatında yükselmeyi belirten bu rüya işinizin olgunlaşıncaya kadar olan sürecinde maddi olarak büyük rahatlığa kavuşacağınızı da size müjdeler.

Rüyada Yumurta Almak ve Toplamak

Rüyada Yumurta Görmek ile ilgili olarak yumurta almanın hayırlı işlere vesile olması beklenebilir. Bolluk ve bereket olarak rivayet edilir ve değerli eşyaların toplanması anlamındadır. Eğer bu yumurtayı alan kişi bekâr ise gerçek anlamda bir mutluluk yaşamaya başlayacaktır. Farklı bir iş yerinde çalışıyorsa büyük paralar kazanacağına işaret edilmektedir.

Rüyada yumurta toplamak ise yine büyük paraların kazanacağına delalet eder. Ayrıca iş hayatında doğru kararlar verileceğine ve mutlu olunacağı anlamını taşımaktadır. Farklı yorumlara göre de yine iş hayatındaki ferahlık ifade edilir.

Rüyada Yumurtanın Kırıldığını Görmek

Rüyada Yumurta Görmek ile ilgili yorumların tamamı olumludur fakat yumurtanın kırılması iyiye işaret değildir. Evli ve çocuk sahibi olan bir kadın bu rüyayı görüyorsanız çocuğunun öleceği işaret edilir. Bakire bir kadın görüyorsa bekâretini kaybedeceği anlamına gelir. İş yaşamında çalkantılara delalet eden bu rüyada ayrıca yüksekten aşağıya doğru bir düşüş beklenebilir.

Rüyada Yumurta Çalmak

Bu rüyayı gören kimsenin kendi elleriyle başarıyı ittiğini anlayabilirsiniz. Geçmişte bir haksızlığa karşı çıktığını ve gördüğü hainliği hatırlatır. Yumurta aramak ise en yakın zamanda yaşanılacak mutluluğa işarettir. Yumurta aramak aynı zamanda bir çocuğa işarettir. İşsiz biri bu rüyayı görmüşse kısmetinin çok yakında olduğunu anlayabilir.

Rüyada Birine Yumurta Atmak

Rüyada bir kişiye yumurta attığınızı görüyorsanız olumsuz bir davranış yüzünden bazı insanların sizden intikam alacağını düşünebilirsiniz. Aynı zamanda elinizdeki varlıkların azalacağı manasını da taşımaktadır. Rüyada renkli bir yumurta görmek ölüme ve felaketlere işaret iken, büyük bir yumurta görmek ise bol kazanca işaret eder. Ayrıca yapılan bir yatırımın meyvesini almaya az kaldığını anlayabilirsiniz.

Rüyada Yumurta Görmek bu anlamda çokça olumlu yorumlanabilir. Geniş bir alana hitap eden bu rüya aslında biraz karşılık gelebilir. Daha çok bolluk ve bereket simgesi olan yumurta, mutluluğa ve zenginliğe işarettir. Yumurtanın görülme şekline bağlı olarak farklı şekilde yorumlanmasıyla birlikte mal sahibi olma ve iyi bir eşe sahip olma anlamları da taşıdığı söylenebilir. Yumurtanın kırılması ya da çatlaması ise güzel şeylere işaret etmez. Daha çok olumsuzluklar ve felaketlerin simgesidir. Günümüzde bazı kavramlara hasret duyulması Rüyada Yumurta Görmek ile bağdaştırılabilir. Bu anlamda yumurtanın görülme şekline göre yorumlanması önemlidir. Rüyada yumurta dizmek dağılmış olan bir ailenin birleşeceğine işarettir ve düzenli bir hayata işaret eder. Bu yüzden farklı anlamlar taşıyabileceğini ve kadın-erkek olarak yine farklı bir şekilde yorumlanması gerektiğini söyleyebiliriz.

Rüyada Yumurta Sarısı Görmek

Bu rüyanın birçok tabiri bulunmakla beraber daha çok hayra yorulduğunu söyleyebiliriz. Bayan görüyorsa bir çocuk doğuracağı anlamına gelir. Erkek ise para kazandıran bir işe gireceğini ve güzel şeyler yapabileceğine delalet eder. Yorumu bu şekildedir.

Henüz yorum bulunmamaktadır

Soru Sorun

Rüyada araba görmek

Rüyada araba görmek bir takım maddi kaygıların olacağına işaret ede ...

Rüyada akrep görmek

Rüyada Akrep Görmek hiç umulmadık bir şekilde acı ile karşıl ...

Rüyada tavuk görmek

Rüyada Tavuk Görmek gören kişinin mutlu ve güzel bir ...

Rüyada Yumurta Görmek

Genel olarak hayırlı işlerin olacağı anlamına gelir. Tabircilere göre R& ...

Rüyada su görmek

Rüyada Su Görmek ile ilgili tabir başlangıç ve sonları temsi ...

Rüyada balık görmek

Rüyada Balık Görmek genel anlamda hayırlara yorulur. En fazla da kı ...

Rüyada para görmek

Rüyada Para Görmek pek de hayırlı bir rüya olarak tabir edilme ...

Rüyada altın görmek

Rüyada Altın Görmek farklı şekillerde yorumlanabilmektedir. Manevi, ...

Rüyada uçak görmek

Önünüze çıkmış ya da çıkacak olan tüm engel ...

Rüyada tavşan görmek

İyi zaferlere ve iş hayatındaki yüksek adımlara işaret eden Rüyada ...

Rüyada ölü görmek

Rüyada Ölü Görmek sevilen bir insanın geleceğine işaretti ...

Rüyada bebek görmek

Rüyada Bebek Görmek neşe ve mutluluğun habercisidir. Bazen bir bebe ...

Rüyada silah görmek

Rüyada Silah Görmek hayırlı şeylere yorulmaktadır. En çok da ...

Rüyada ayakkabı görmek

Hayatta atılacak adımların ve alınacak kararların Rüyada online ayakkabı ...

www.arkadasarabulx.org www.evlibayanlarsitesi.com www.evliciftsiteleri.org www.swingersitelerim.net www.erkekpartnersiteleri.org www.dulbayansitesi.net www.sahibeescortbayan.net